Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Power Source | Other |
| Charging Time | 3 Hour |
| Model Number | E27 |
| Brand Name | JIECARE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pet warm light |
| Application | Pet Reptile |
| Color | Black |
| Watt | 25/50/75/100/150/200W |
| Lamp type | E27 |
| Package | 2 Pieces |
Instock
There are no reviews yet.