Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NNW-Oxygen Tube |
| Brand Name | NuoNuoWell |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 1W |
| Type | fish |
| Material: | Silicone hose |
| Size: | 4x6mm |
| Length : | 5m |
| Temperature range: | -60℃~ +90℃ |
| Application: | Air Pump Hose Colorful Silicone Soft Hose Fish Tank Oxygen Pump Flexible Tube Food Grade Transparent Flexible Tubes |
Instock
There are no reviews yet.