Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Farm Animals Type | chicken |
| Material | Plastic, Plastic |
| Brand Name | Adhere To Fly |
| Origin | Mainland China |
| Type | Farm Animals |
| Name | hen simulation egg |
| Net weight | about 2.9g |
| Size | about 5.2*4.3 cm |
Instock
There are no reviews yet.