Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 2 × 11 cm |
| Model Number | 04869 |
| Farm Animals Type | chicken |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | Adhere To Fly |
| Type | Farm Animals |
| Origin | Mainland China |
| Name | Incubator Eggtester |
| Color | Silver |
| Length | App.10.5cm |
| Battery | 1 x AAA Battery(Not included) |
Instock
There are no reviews yet.