Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | Eu plug |
| Voltage | none |
| Material | Plastic |
| Model Number | AB479-5 |
| Tube Calibre | 0.5 cm |
| Brand Name | TUNFAN |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
| Type | fish |
| Product | Aquarium air pump air tube |
| Size | 20/30/45/60/75/90cm |
| Diameter | 1cm |
| Color | Black |
| For | Aquarium air stone |
| Item | Fish tank air strip |
| Function | Aquarium air aerator diffuser |
Instock
There are no reviews yet.