Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Plug Type | Eu plug |
| Voltage | 220-240V |
| Material | Plastic |
| Model Number | 748-988 |
| Tube Calibre | 0.15cm |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 8W |
| plug | AU plug adapter, UK plug adapter, EU plug adapter |
Instock
There are no reviews yet.