Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 7 cm |
| Voltage | None |
| Brand Name | QANVEE |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
| The whole size | 8cmx5.5cm, 10.5cmx5.5cm |
| Color | White |
| Usage | aquarium filter |
| Suitable for | 35cm or 35cm~50cm |
| Feature | Biochemical Sponge Filter |
| Dropshipping | Support |
Instock
There are no reviews yet.