Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Copper |
| Fixed Form | Hang Up |
| Power Source | CHARGE |
| Voltage | 12V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Jebao |
Instock
There are no reviews yet.