Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Needle Holder Forceps |
| Farm Animals Type | rabbit |
| Material | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Brand Name | IHERDSMAN |
| Type | Farm Animals, Straight |
| Origin | Mainland China |
| Size | 16cm/18cm |
| Feature | High quality |
| Product name | Straight Tips Hemostat Forcep |
| Type2 | Hemostatic forceps |
| Unit | 1pcs per bag |
Instock
There are no reviews yet.