Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Watt | 100W |
| Power Source | CHARGE |
| Model Number | 124YY20230920LQ7 |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Pet Heating Anti-scalding Lamp |
| Voltage | 110V/220V |
| Power | 75W/100W |
| Plug specifications | E27, EU Plug/AU Plug/UK Plug/US Plug |
| Size | 70*105mm |
| Applicable pets | Amphibians, reptiles, turtles, small pets, birds |
Instock
There are no reviews yet.