Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.608 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 27 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Item Type | NAILCLIPPERS |
| Feature 1 | Scratch Pad Nail File for Dogs |
| Feature 2 | Scratch Board for Dogs |
| Size | 36x5x25cm |
| Net Weight | 600g |
Instock
There are no reviews yet.