Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 13 cm |
| whether electrical | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Plush Toys |
| Material | Fleece |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| category | plush doll |
| Style category | animal |
| classification of animals | Sky Dragon |
| colour | Shizi Long |
| height | 50cm, 88cm |
Instock
There are no reviews yet.