Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 10 cm |
| Watt | 75W |
| Power Source | CHARGE |
| Charging Time | 3 Hour |
| Brand Name | JIECARE |
| Origin | Mainland China |
| Model | White heating lamp |
| Material | Ceramic |
| Voltage | 220v |
| Power | 25w.50w.75w.100w.150w.200w |
| Scope of application | Lizards, tortoises and other reptiles, chicks, piglets, etc. |
| Feature | Safety, and easy operation |
Instock
There are no reviews yet.