Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Lime Tree Wood |
| Model Number | air stone |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
| Type | fish |
| Style | Aquarium Decor, air stone |
| Size | 4.8cmx2cmx1.8cm |
Instock
There are no reviews yet.