Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 3 cm |
| whether electrical | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Squeak Toys |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MEWOOFUN |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Hot selling | Yes |
| Dropshipping | Support |
| Record | 20S voice |
| Package Dimensions | 37.7 x 12.4 x 5.4 cm, 590 g |
Instock
There are no reviews yet.