Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.381 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Brand Name | ZRDR |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | AC220V-AC110V |
| Model: | CO2 pressure reducing valve |
| Material: | Aluminum alloy |
| Purpose: | Fish tank CO2 equipment |
Instock
There are no reviews yet.