Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Fixed Form | Sitting |
| Power Source | CHARGE |
| Voltage | 110-240V |
| Origin | Mainland China |
| Brand | ZKSJ |
| Applicable Scenarios | Aquarium Seawater Freshwater Plants Coral Fish Tank |
Instock
There are no reviews yet.