Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | Veterinary Tweezers |
| Farm Animals Type | Cattle |
| Material | Plastic |
| Brand Name | Livestocktool |
| Origin | Mainland China |
| Type | Farm Animals |
| Size | 14/16/18/20/24cm |
| Name | Stainless steel straight tweezers |
| Color | silver |
| Packaging | 1Pc |
Instock
There are no reviews yet.