Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Voltage | 220-240V |
| Model Number | Hailea ACO-208 ACO-308 ACO-318 30W 45W electromagnetic air compressor |
| Tube Calibre | 0.5 cm |
| Origin | Mainland China |
| Type | fish |
| Power (W) | 25W |
Instock
There are no reviews yet.