Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Plug Type | Eu plug |
| Voltage | 110-240V |
| Material | Plastic |
| Model Number | Oxygen pump |
| Tube Calibre | 0.5 cm |
| Origin | Mainland China |
| Type | fish |
| Power (W) | 2W |
| Classification/grouping | Air pump and accessories |
Instock
There are no reviews yet.