Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Volume | 2000g, 2000g |
| Applicable Dog Breed | Universal, Universal |
| Material | Plastic, Plastic |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Dogs, Dogs |
| Item type | Food Storage |
Instock
There are no reviews yet.