Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 1 cm |
| Volume | 100ml |
| Applicable Dog Breed | Small Dog |
| Material | Plastic |
| Type | Dogs |
| Item Type | food storage, Food Storage |
| Origin | Mainland China |
| Quantity | 10Pcs |
| Capacity | 1ml-10ml |
Instock
There are no reviews yet.