Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 13 × 9 cm |
| Volume | 100ml |
| Applicable Dog Breed | Large Dog |
| Material | Plastic, PVC |
| Item Type | Water Bottles |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Size | 100ml |
| Syringe | Reusable Pump |
| Measuring Syringe | Feeding Syringe |
| Liquid Syringe | Enema Syringe |
Instock
There are no reviews yet.