Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Item Type | Brushes |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats |
| Stock | Sufficient |
| Support | Retail, Wholesale, Dropshipping |
| Service | Fast shipping, Free shipping, Customs free products |
| Feature | Massage, Hair Removal, Cleaning, Long Hair Cat Brush, Cat Brush Hair Remover, Steamy Brush Cat, Cat Supplies, Pet Grooming Supplies, Cat Steamy Brush Water, Cat Brush with Water Tank, Cat Brush, Cat Comb, Cats Pet Products, Cat Accessories |
| Color | Red, Blue |
| Size(cm) | 18.5×19.6cm |
| SIze(in) | 7.3×7.7inch |
Instock
There are no reviews yet.