Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Toys Type | Squeak Toys |
| Material | RUBBER, Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Name | New Dog Pet Toy Balls |
| Product Category | Chewing Toys |
| Product net weight | 75g |
Instock
There are no reviews yet.