Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Lighting power supply |
| Charging Time | 24 Hour |
| Model Number | 25W 50W 75W 100W |
| Brand Name | Adhere To Fly |
| Origin | Mainland China |
| Name | Pet Heating Lamp |
| Color | Black |
| Material | Ceramic |
| Voltage | 110V/220V |
| Power | 25W 50W 75W 100W |
| Power Interface | E27 |
| Applicable object | tortoise, snakes, spiders, lizard reptile box |
Instock
There are no reviews yet.