Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.509 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Fixed Form | Hang Up |
| Power Source | CHARGE |
| Voltage | 110-240V |
| Brand Name | JFENGLI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.