Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LM-B139 |
| Shape | Straight Type |
| Technics | MIRROR |
| Material | Ceramic |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Is_customized | Yes |
| Height | 120mm |
| Color | Black White Blue Red Yellow |
| 1 | Retail |
| 2 | Drop shipping |
| 3 | Wholesale |
| 4 | OEM Custom logo |
| Diameter | 78mm |
Instock
There are no reviews yet.