Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 20mm, Pipe filter |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Origin | Mainland China |
| Pipe filter | Cigarette accessories |
| Shape | round |
| size | 19/20mm |
Instock
There are no reviews yet.