Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Cigarette, Creative Mini Compact Torch Lighter |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Type | Safety |
| Usage | Butane Gas |
| Color Of Match Head | Black |
| Tips | No Gas |
| weight | 30 g |
| Size | 85*8*8mm |
| Feature of product | Cigarette Shaped Lighter, Portable |
Instock
There are no reviews yet.