Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | J304 |
| Technics | Engraved |
| Material | Metal |
| Brand Name | JTDUNANT |
| Origin | Mainland China |
| Colors | Gold, Silver |
| Lighter's Size | 60*36*10mm |
| Lighter's Weight | 148g |
| Windproof | NO |
| Usb/Eletronic Rechargeable | NO |
| Gas Inflatable | Butane Gas |
| Flame Style | Soft Double Flame |
| Packing | Only lighter, NOT include Gift Box or Adapter |
| Customizable | Yes |
| Features | Classical Ding Sound |
| Suitable for Occasions | Birthday/Father's /Christmas/New Year Gift |
Instock
There are no reviews yet.