Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 6 cm |
| Model Number | B1015 |
| Technics | Electrofacing |
| Material | Aluminium Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Product Size | 60*45mm/2.36''*1.77'' |
| Net weight | 135g/pc |
| Color Options | Blue/Gold/Red/Green/Purple/Black |
Instock
There are no reviews yet.