Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Technics | Lacquer |
| Material | Metal, Metal |
| Origin | Mainland China |
| Place of origin | Zhejiang, China |
| Attributes1 | Wheel lighter |
| Attributes2 | High cost performance recommended by the store manager |
| Attributes3 | Lightweight and portable |
| Craft | Silk screen + electroplating |
| Size | 72*28.5*8mm |
| Net Weight | About 52 g |
| Style | Light luxury.Ladies lighter |
Instock
There are no reviews yet.