Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Model Number | 2023 |
| Technics | Lacquer |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| lighters. | Windproof lighters., Voice controlled lighter |
| Weight | 87g |
| size | 75*35.5*13mm |
| color | Optional |
| Attention | After receiving the goods, please add butane gas before use |
Instock
There are no reviews yet.