Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | R09 |
| Technics | Lacquer |
| Material | BRASS |
| Origin | Mainland China |
| size | 74*16.5mm |
| property 1 | Cigarette lighter |
| property 2 | smoking accessories |
| property 3 | grinding wheel lighter |
Instock
There are no reviews yet.