Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | L1 Lighter Top Cover Body Connecting Metal Pin |
| Technics | MIRROR |
| Material | Aluminium Alloy |
| Origin | Mainland China |
| How to Use | L1 Lighter Top Cover Body Connecting Metal Pin |
| Hinge Pin Size | Length:14mm Diameter:1.2mm(Approx.) |
| Suitable For | For Dupont L1 Ligne1 Gas Lighter Repair Parts |
Instock
There are no reviews yet.