Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Outdoor Waterproof Lighter |
| Technics | MIRROR |
| Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| Inflatable type | Butane Gas |
| Tips | No Gas in lighter |
| Product Features | Big firepower, Waterproof |
| Size | 68*47*17 mm |
| Weight | 54g |
Instock
There are no reviews yet.