Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Technics | Lacquer, Lacquer |
| Material | Metal, Metal |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Feature 1 | Nano Paint Surface |
| Feature 2 | Iridescent white |
| Size | 40 mm, 50 mm, 60 mm |
| Type | Ice Cream |
| Feature 3 | Tobacco Grinder |
| Feature 4 | Herb Grinder |
Instock
There are no reviews yet.