Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | For USB Electronic Lighter Replacement Parts |
| Technics | MIRROR |
| Material | Ceramic |
| Origin | Mainland China |
| Wholesale | Yes |
| Dropshipping | Yes |
| Product Voltage: 3.7-4.2V, Current: 1.8-2.0A | Product Voltage: 3.7-4.2V, Current: 1.8-2.0A |
| Introduction | For USB Electronic Lighter Replacement Parts |
| Ceramic Chip Size | 13mm x 10mm (Approx) |
| Heating Wire Diameter | 6mm (Approx) |
Instock
There are no reviews yet.