Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 9 cm |
| Shape | Free Type |
| Technics | MIRROR |
| Material | RESIN, Premium Glass |
| Brand Name | YIMI Hookah |
| Origin | Mainland China |
| Item | Reusable Hookah Mouthpiece |
| Package | PU-Leather Pouch with Brand Logo |
| Size | Approx 8.2cm (Length) x 1.8cm(Diameter) |
Instock
There are no reviews yet.