Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | CG1828 |
| Technics | Lacquer |
| Material | Aluminium Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Size | 80*25*17mm |
| Weight | 30g |
| Features 1 | Single Arc Cigarette Lighter |
| Features 2 | Flameless Cigarette Lighter |
| Features 3 | Windproof Cigarette Lighter |
| Features 4 | Candle Cigarette Lighter |
| Features 5 | Kitchen Cigarette Lighter |
| Features 6 | Metal Cigarette Lighter |
| Features 7 | Outdoor Cigarette Lighter |
| Features 8 | Pulse Cigarette Lighter |
| Features 9 | Unusual lighter |
| Features 10 | Portable Lighters |
| Features 11 | Personalized creative Lighter |
| Features 12 | Cigarette accessories |
| Features 13 | Smoking accessories |
| Features 14 | Cigar Lighter |
| Features 15 | High power Lighter |
| Features 16 | Men's Gifts |
Instock
There are no reviews yet.