Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | YH035A |
| Technics | FROSTED |
| Material | Metal |
| Brand Name | LAFAGIET |
| Origin | Mainland China |
| Model Type | Cigarette Case With Lighter |
| Lighter Type | USB Rechargeable Lighter |
| Function | Usb rechargeable, Flameless, Windproof, Removable |
| Features | Modular Design |
| Speciality | Detachable Removable Lighter |
Instock
There are no reviews yet.