Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 10pcs/Pack 4.7mm*3.4mm Replacement Steel Wheel |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Free Shipping / Dropshipping | Yes |
| Introduction | For Repair Dupont Bright Sound Gas Lighter |
| Durable | Easy To Use |
| Size | Outer Diameter 4.7mm *Thickness 3.4mm, Inner Diameter 2.2mm |
Instock
There are no reviews yet.