Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Model Number | FQ808 |
| Technics | Lacquer |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| weight | 140g |
| Size | 134*116*54mm |
| Attributes 1 | gas lighter |
| Attributes 2 | cigar lighter |
| Attributes 3 | lighter torch |
| Attributes 4 | windproof lighter |
| Attributes 5 | butane lighter |
| Attributes 6 | smoking lighters |
| Attributes 7 | cigarette lighter |
| Attributes 8 | kitchen lighter |
| Attributes 9 | lighter creative |
| Attributes 10 | jet lighter |
| Attributes 11 | turbo lighter |
| Attributes 12 | fixed flame switch |
Instock
There are no reviews yet.