Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | VW888 |
| Technics | Lacquer |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Size | 105*45*15mm |
| Weight | 150g |
Instock
There are no reviews yet.