Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DHS9 |
| Technics | Lacquer |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| weight | 34.2g |
| size | 2.5*5mm |
Instock
There are no reviews yet.