Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Hinge Alloy Pins Outer Case Link Fix Pin |
| Technics | FROSTED |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Hinge Fix Pin Size | Length:10.8mm Diameter:1.15mm(Approx.) |
| Hinge Alloy Pins Outer Case Link Fix Pin | For Dupont L2 Ligne 2 Lighter |
Instock
There are no reviews yet.