Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Model Number | Metal Turb Lighter Gas Lighter Welding Gun Cigarette Box 10PCS |
| Technics | Lacquer |
| Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| weight | 150g |
| size | 116*90mm |
| Attribute 1 | gadgets for men |
| Attribute 2 | smoking accessories |
| Attribute 3 | mini torch lighter |
Instock
There are no reviews yet.