Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Model Number | SH1329 |
| Shape | Free Type, Free Type |
| Technics | MIRROR, Mirror |
| Material | RESIN, Silicone & Plastic |
| Brand Name | SY |
| Origin | Mainland China |
| Color | Mix Color |
| Weight | About 36g |
| What | Hookah mouthpiece |
| Package | Opp bag |
| Suit | Most Aluminum Hookah Handle |
| Use | For Smoking Hookah |
Instock
There are no reviews yet.