Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Cigarette Case |
| Material | stainless steel PU leather, stainless steel PU leather |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | Portable Cigars Cases |
| MainKey2 | cigarette case lighter holder Women Leather Cover |
| MainKey3 | cigarette holder men Smoking Box Pocket Case |
| MainKey4 | Stainless Steel Tobacco Box Tools Pocket gift |
| MainKey5 | Creative Lightweight Portable Smoking Tools |
| MainKey6 | Wallet Design Unisex Accessories Multifunction |
| Type | Cigars Case Pocket |
| Size | 8.5cmx3.5cmx11cm |
Instock
There are no reviews yet.